Node access user reference (7.x-3.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Priority
pl: Priorytet

en: none
pl: brak

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Always
pl: Zawsze

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.
