Node access user reference (7.x-3.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Priority
sk: Priorita

en: none
sk: žiadne

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Always
sk: Vždy
