Node access user reference (7.x-3.6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Priority
hu: Fontosság

en: none
hu: nincs

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Always
hu: Mindig

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.
