Node access user reference (7.x-3.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: none
mn: хоосон

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах
