Node access user reference (7.x-3.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Priority
ro: Prioritate

en: none
ro: nimic

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ro: Furnizați o listă de argumente separate prin virgule care să fie transmise view-ului.
