Node access user reference (7.x-3.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Priority
sl: Prioriteta

en: none
sl: nič

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži
