Node access user reference (7.x-3.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: none
az: yoxdur

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.
