Node access user reference (7.x-3.7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: none
bo: མེད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ
