Node access user reference (7.x-3.7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Priority
bs: Prioritet

en: none
bs: ništa

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.
