Node access user reference (7.x-3.7) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: none
eu: bat ere ez

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Always
eu: Beti
