Node access user reference (7.x-3.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել
