Node access user reference (7.x-3.7) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Priority
oc: Prioritat

en: none
oc: pas cap

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Always
oc: Totjorn
