Node access user reference (7.x-3.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Priority
pt: Prioridade

en: none
pt: nenhum

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Ver

en: View arguments
pt: Argumentos da view

en: Always
pt: Sempre

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pt: Forneça uma lista de argumentos a serem passados à view, separando-os por vírgulas.
