Node access user reference (7.x-3.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Priority
sv: Prioritet

en: none
sv: ingen

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Always
sv: Alltid

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av argument att skicka till vyn.
