Node access user reference (7.x-3.7) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: none
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Always
th: ตลอดเวลา
