Node access user reference (7.x-3.7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Priority
uk: Пріоритет

en: none
uk: немає

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Always
uk: Завжди

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.
