Node access user reference (7.x-3.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Priority
cs: Priorita

en: none
cs: žádné

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Always
cs: Vždy

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.
