Node access user reference (7.x-3.8) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Priority
et: Tähtsus

en: none
et: puudub

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Always
et: Alati

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.
