Node access user reference (7.x-3.8) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Priority
fi: Tärkeys

en: none
fi: ei yhtään

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Always
fi: Aina

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fi: Syötä pilkuin eroteltu lista näkymälle syötettävistä argumenteista.
