Node access user reference (7.x-3.8) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Priority
id: Prioritas

en: none
id: tidak ada

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: View arguments
id: Argumen view

en: Always
id: Selalu

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
id: Tambahkan daftar argumen yang dipisahkan oleh koma untuk dikirimkan ke view.
