Node access user reference (7.x-3.8) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ
