Node access user reference (7.x-3.8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: none
lt: joks

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Always
lt: Visada

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.
