Node access user reference (7.x-3.8) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: none
pt: nenhum

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Mostrar

en: View arguments
pt: Argumentos da visualização

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pt: Forneça uma lista de argumentos separados por vírgula para aplicar à vista.
