Node access user reference (7.x-3.8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Priority
ru: Приоритет

en: none
ru: нет

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: View arguments
ru: Аргументы представления

en: Always
ru: Всегда

en: Unpublished nodes
ru: Материалы, снятые с публикации

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ru: Предоставьте разделенный запятой список аргументов для передачи представлению.
