Node access user reference (7.x-3.8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: none
ta: இல்லை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்
