Node access user reference (7.x-3.8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: none
vi: không có

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.
