Node access user reference (7.x-3.9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Priority
da: Prioritet

en: none
da: ingen

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: View arguments
da: Argumenter til oversigt

en: Always
da: Altid

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
da: Angiv en kommasepareret liste af argumenter til visningen.
