Node access user reference (7.x-3.9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: none
el: κανένα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Always
el: Πάντα
