Node access user reference (7.x-3.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Priority
is: Forgangur

en: none
is: engin

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Always
is: Alltaf
