Node access user reference (7.x-3.8) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Priority
fa: اولویت

en: none
fa: هیچ

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Always
fa: همیشه

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fa: فهرستی از وردی‌های جدا شده با کاما برای ارسال به نما وارد کنید.
