Node access user reference (7.x-3.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Priority
ja: 優先度

en: none
ja: なし

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: View arguments
ja: ビューの引数

en: Always
ja: 必須

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ja: ビューへ渡す引数のリストをコンマ（,）で区切って設定してください。
