Node access user reference (7.x-3.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Priority
tr: Öncelik

en: none
tr: hiçbiri

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Always
tr: Her zaman

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
tr: Görünüme aktarılacak bir virgülle ayrılmış değişkenler listesi verin.
