Node Access Keys (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Roles
af: Rolle
