Node Access Keys (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Roles
am: ሚናዎች
