Node Access Keys (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Roles
ar: الأدوار

en: Key
ar: المفتاح

en: Access Denied
ar: الوصول ممنوع

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
