Node Access Keys (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Key
ast: Llave
