Node Access Keys (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Roles
bs: Uloge
