Node Access Keys (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Key
cy: Allwedd
