Node Access Keys (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Key
fa: کلید

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Access Key
fa: کلید دسترسی

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.
