Node Access Keys (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Roles
hy: Դերեր
