Node Access Keys (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Roles
jv: Parāgā

en: Key
jv: Kunci

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '%path' ora sah utāwā Sampéyan ora nduwé hak ngakses nang kene.
