Node Access Keys (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
