Node Access Keys (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
