Node Access Keys (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Roles
nl: Rollen

en: Validate
nl: Valideren

en: Key
nl: Sleutel

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.

en: Add Key
nl: Sleutel toevoegen
