Node Access Keys (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Roles
pl: Role

en: Validate
pl: Walidacja

en: Key
pl: Klucz

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz dostępu do podanej strony.

en: No keys available.
pl: Brak dostępnych kluczy.

en: Delete Selected Keys
pl: Usuń zaznaczone klucze

en: Save Key
pl: Zapisz klucz

en: Add Key
pl: Dodaj klucz

en: Access granted.
pl: Udzielono dostępu.

en: Session ended
pl: Sesja została zakończona

en: You have ended your session.
pl: Zakończyłeś swoją sesję.

en: Session has already been ended.
pl: Sesja została już zakończona.

en: Content access control
pl: Kontrola dostępu do zawartości
