Node Access Keys (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Key
ps: کيلی
