Node Access Keys (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Key
sk: Kľúč

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
