Node Access Keys (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Roles
tr: Roller

en: Key
tr: Anahtar

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.
