Node Access Keys (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Roles
be: Ролі

en: Key
be: Ключ

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.
