Node Access Keys (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Roles
bg: Роли

en: Key
bg: Ключ
